BIP

Główna

Powiat gorzowski zaprasza do konsultacji

Image

Zarząd Powiatu Gorzowskiego zaprasza do konsultacji społecznych nad projektem rocznego Programu współpracy na 2019 r. organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z terenu powiatu gorzowskiego.

"Miej to z głowy"

Image

Ministerstwo Zdrowia realizuje w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016–2020, projekt pod nazwą „Ocena kondycji psychicznej”. Projekt jest skierowany do grup zawodowych wskazanych przez Ministerstwo Zdrowia jako najbardziej narażone na stres, wypalenie zawodowe, lęki, depresję, problemy ze snem i uzależnienia.

Turniej siatkówki plażowej w Karninie

Image

24 czerwca 2018 r. w Karninie odbył się III TURNIEJ RODZINNY BEACH VOLLEY KARNIN CAMP. W rozgrywkach w siatkówkę plażową wzięli udział mieszkańcy Powiatu Gorzowskiego. 21 zespołów podzielono na dwie kategorie: mixty oraz rodzinną.

Dyplomaci z Tajwanu z wizytą w powiecie gorzowskim

Image

Powiat gorzowski odwiedzili dyplomaci z Tajwanu. Z wizytą w starostwie przebywali ambasador Weber Shih z Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej oraz pierwszy sekretarz Biura Yeh-shin Chu. Goście odwiedzili również Dom Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim. Przedstawiciele placówki dyplomatycznej Tajwanu od kilku lat wspierają działalność naszej placówki.

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Image

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

"Jak dobrze mieć sąsiada..."

Image

"Jak dobrze mieć sąsiada - współpraca seniorów na pograniczu polsko-niemieckim" to projekt dofinansowany przez UE w ramach Funduszu Małych Projektów Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia-Polska 2014-2020 Euroregion PRO EUROPA VIADRINA, którego Beneficjentem jest Powiat Gorzowski / Dom Pomocy Społecznej "Dom Seniora" w Kostrzynie nad Odrą.