Rada Powiatu

Prezydium i SkładKomisje RadyZawiadomienia o sesjachTransmisje z sesjiImienne wykazy głosowańInterpelacje i zapytaniaProtokoły z sesji

Prezydium i Skład

Prezydium Rady Powiatu Gorzowskiego

Andrzej Kail – Przewodniczący Rady Powiatu Gorzowskiego
Eugeniusz Kurzawski – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gorzowskiego
Eugeniusz Leśniewski – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Gorzowskiego

Zarząd Powiatu Gorzowskiego

Magdalena Słomińska – Starosta Gorzowski
Małgorzata Ludniewska – Wicestarosta
Mieczysław Jaszcz – Członek Zarządu
Roman Król- Członek Zarządu
Zygmunt Mendelski – Członek Zarządu

Lista Radnych Rady Powiatu Gorzowskiego VI kadencji

1. Roman Fraszczyk,
2. Andrzej Maciej Juszczak,
3. Mieczysław Jaszcz,
4. Andrzej Kail,
5. Rafał Karmelita,
6. Leonard Konieczny,
7. Tadeusz Michał Koper,
8. Roman Król,
9. Eugeniusz Kurzawski,
10. Andrzej Legan,
11. Eugeniusz Leśniewski,
12. Jarosław Piotr Lewandowicz,
13. Małgorzata Ludniewska,
14. Zygmunt Mendelski,
15. Piotr Krzysztof Smykliński,
16. Mariusz Stanisław Śpiewanek,
17. Anna Agnieszka Wichlińska,
18. Tomasz Wysoczański,
19. Grzegorz Zapytowski.

Komisje Rady

Składy komisji stałych i doraźnych Rady Powiatu Gorzowskiego

Komisja Rewizyjna:
1. Roman Fraszczyk – Przewodniczący Komisji,
2. Andrzej Juszczak – Wiceprzewodniczący Komisji,
3. Rafał Karmelita – Członek Komisji,
4. Grzegorz Zapytowski – Członek Komisji,
5. Tomasz Wysoczański – Członek Komisji.

Komisja Skarg, Wniosków I Petycji:
1. Tadeusz Koper – Przewodniczący Komisji,
2. Tomasz Wysoczański – Wiceprzewodniczący Komisji,
3. Piotr Smykliński – Członek Komisji,
4. Anna Wichlińska – Członek Komisji,
5. Grzegorz Zapytowski – Członek Komisji,

Komisja Budżetu I Rozwoju Gospodarczego:
1. Grzegorz Zapytowski – Przewodniczący Komisji,
2. Leonard Konieczny – Wiceprzewodniczący Komisji,
3. Roman Fraszczyk – Członek Komisji,
4. Andrzej Legan – Członek Komisji,
5. Mariusz Śpiewanek – Członek Komisji,
6. Mieczysław Jaszcz – Członek Komisji,
7. Eugeniusz Leśniewski – Członek Komisji,
8. Zygmunt Mendelski – Członek Komisji,
9. Andrzej Juszczak- Członek Komisji.

Komisja Spraw Społecznych:
1. Tomasz Wysoczański- Przewodniczący Komisji,
2. Piotr Smykliński – Wiceprzewodnicząca Komisji
3. Andrzej Juszczak- Członek Komisji
4. Tadeusz Koper- Członek Komisji,
5. Eugeniusz Kurzawski- Członek Komisji,
6. Andrzej Legan- Członek Komisji,
7. Jarosław Lewandowicz- Członek Komisji,
8. Mariusz Śpiewanek- Członek Komisji,

Komisja Zdrowia Publicznego:
1. Anna Wichlińska- Przewodnicząca Komisji,
2. Rafał Karmelita- Wiceprzewodniczący Komisji,
3. Mieczysław Jaszcz – Członek Komisji,
4. Andrzej Kail – Członek Komisji,
5. Leonard Konieczny- Członek Komisji,
6. Jarosław Lewandowicz – Członek Komisji.
7. Zygmunt Mendelski- Członek Komisji,
8. Piotr Smykliński – Członek Komisji.

zawiadomienie o sesji kliknij

 

transmisja sesji na żywo


transmisje sesji rady powiatu 6 kadencji

Imienne wykazy głosowań kliknij

interpelacje i zapytania kliknij

protokoly z sesji kliknij