BIP

Wydziały

Nr                                 telefonu                      

Nazwa abonenta

Pok.

Piętro

 

 

95 7330 400

95 7330 401

tel./fax

Starosta

Małgorzata Domagała

starosta@powiatgorzowski.pl

118

1

Wicestarosta

Danuta Szewczyk

wicestarosta@powiatgorzowski.pl

120

Punkt Obsługi Interesanta

 

0

SEKRETARIAT

starosta@powiatgorzowski.pl

119

1

95 7330 405

Przewodniczący Rady Powiatu

Roman Król

roman.krol@powiatgorzowski.pl

102

1

95 7330 447

Skarbnik Powiatu

Marek Szabat

skarbnik@powiatgorzowski.pl

212

2

95 7330 402

Sekretarz Powiatu

Wioletta Grzęda

sekretarz@powiatgorzowski.pl

114

 1

 

Biuro Rady i Zarządu Powiatu

 

 

95 7330 405

95 7330 404  tel./fax

Anna Grzegolec

biuro@powiatgorzowski.pl

103

 1

Sylwia Lisowska

radapowiatu@powiatgorzowski.pl

FK

Wydział Finansowo-Księgowy

 

 

95 7330 446

Naczelnik Wydziału

Regina Kaczmarczyk

budzet@powiatgorzowski.pl

211

 2

95 7330 483

Izabela Owsianik

finansowy@powiatgorzowski.pl

210

95 7330 445

Liliana Tarasiuk

l.tarasiuk@powiatgorzowski.pl

95 7330 477

Izabela Flis

i.flis@powiatgorzowski.pl

95 7330 444

Agnieszka Gajda/

Karolina Andrzejczyk

a.gajda@powiatgorzowski.pl

209

GN

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

 

 

95 7330 421

Geodeta Powiatowy

Naczelnik Wydziału

Krzysztof Janicki

geodetapowiatowy@powiatgorzowski.pl

012

0

95 7330 442

Z-ca Naczelnika Wydziału

Jadwiga Wilbik

nieruchomosci@powiatgorzowski.pl

213

 2

95 7330 422

Bernadeta Mielczarek

014

0

Aleksandra Solich

ewidencjagruntow@powiatgorzowski.pl

rejcen@powiatgorzowski.pl

95 7330 423

Dorota Dolata

013

Krzysztof Rajtar

95 7330 482

Joanna Basta

ochronagruntow@powiatgorzowski.pl

203

 2

 

95 7330 443

Irena Wałaga

i.walaga@powiatgorzowski.pl

214

95 7330 499

Sylwia Jasińska

s.jasinska@powiatgorzowski.pl

 

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej

 

 

95 7330 424

Kierownik

Piotr Trybała

podgik@powiatgorzowski.pl

015

0

95 7330 425

Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowej

Grażyna Rusek

zud@powiatgorzowski.pl

017

95 7330 427

Przemysław Wojciechowski

kerg2@powiatgorzowski.pl

019

95 7330 429

Elżbieta Strasz

kerg1@powiatgorzowski.pl

Anna Kurtyka

kerg3@powiatgorzowski.pl

95 7330 428

Paulina Niekrasz

mapy@powiatgorzowski.pl

022

95 7330 426

Bogdan Bednar

geodezja@powiatgorzowski.pl

016

RS

Wydział Rozwoju i Komunikacji Społecznej

 

 

95 7330 469

Naczelnik Wydziału

Bartosz Jankowski

b.jankowski@powiatgorzowski.pl

219

 2

95 7330 484

tel./fax

Ewa Kogucka

e.kogucka@powiatgorzowski.pl

218

95 7330 411

Tomasz Czerwonko

t.czerwonko@powiatgorzowski.pl

95 7330 450

Małgorzata Mierkiewicz

sprawyspoleczne@powiatgorzowski.pl

215

95 7330 476

Lidia Buszkiewicz

zdrowie@powiatgorzowski.pl

217

95 7330 448

Wioleta Krawczyk

krawczyk@powiatgorzowski.pl

95 7330 438

Przemysław Szabat

p.szabat@powiatgorzowski.pl

95 7330 478

Magdalena Nowak

m.nowak@powiatgorzowski.pl

216

RZ

Rzecznik Starostwa

 

 

95 7330 449

Wiesław Ciepiela

rzecznikprasowy@powiatgorzowski.pl

redakcja@powiatgorzowski.pl

202

2

Wydział Budownictwa i Środowiska

 

 

95 7330 456

Naczelnik Wydziału

Janina Machała

budownictwo@powiatgorzowski.pl

224

 2

95 7330 454

Kinga Zarówna

sekretariatba@powiatgorzowski.pl

221

95 7330 453

Alicja Pawlak

Teresa Wiesława Maczaluk

220

95 7330 474

Aneta Samulczyk

a.samulczyk@powiatgorzowski.pl

95 7330 473

Renata Janiszewska

223

95 7330 455

Emilia Tymek

95 7330 486

Maria Jolanta Staszak

m.staszak@powiatgorzowski.pl

222

Alicja Surmańska - Stefańska

95 7330 417

Z-ca Naczelnika Wydziału

Krzysztof Cisek

srodowisko@powiatgorzowski.pl

121

 1

 

95 7330 418

Katarzyna Hałaczkiewicz

k.halaczkiewicz@powiatgorzowski.pl

122

Edyta Mazurek

e.mazurek@powiatgorzowski.pl

95 7330 419

Katarzyna Ważowska

k.wazowska@powiatgorzowski.pl

123

 

Wydział Budownictwa i Środowiska

Filia Kostrzyn nad Odrą

 

 

95 7278 103

Katarzyna Żurawska

Monika Szkolna

filiabak@powiatgorzowski.pl

 

 

 

Wydział Budownictwa i Środowiska

Filia Witnica

 

 

95 7216 487

Anna Małgorzata Kowalska

 

 

BŚ-GG

Geolog Powiatowy

 

 

95 7330 419

Anna Suszczyńska

annasuszczynska@wp.pl

pn.  7:30 – 17:00

śr.-czw.  7:30 – 15:30

pt.   7:30 – 10:00

123

 1

OR

Wydział Organizacyjny

 

 

95 7330 465

Naczelnik Wydziału

Magdalena Król

m.krol@powiatgorzowski.pl

111

 1

95 7330 480

Magdalena Perz

m.perz@powiatgorzowski.pl

113
95 7330 407

Ewa Koralewska

e.koralewska@powiatgorzowski.pl

95 7330 409

 

95 7330 408

Radcowie prawni:

Magdalena Gudzowska-Kolczyńska

Kancelaria Kukier i Pielin

radcaprawny.mgk@powiatgorzowski.pl

112

95 7330 440

Urszula Sroka

administracja@powiatgorzowski.pl

110

95 7330 497

Dawid Witkowski

d.witkowski@powiatgorzowski.pl

95 7330 412

Michał Woźniak

m.wozniak@powiatgorzowski.pl

95 7330 457

Informatyk

UNIPIN S.C.

informatyk@powiatgorzowski.pl 

104

95 7330 420

Konserwator: Tadeusz Ruszlewicz

Kierowca: Andrzej Buryn

 

0

 

Nieodpłatna Pomoc Prawna

 

 

95 7330 406

AD Rem

116

1

PRK

Powiatowy Rzecznik Konsumentów

 

 


95 7330 439

Marcin Mazurek

rzecznikkonsumentow@powiatgorzowski.pl

pn. 7.30 - 13.30

śr.  7.30 - 15.30

pt.  7.30 - 12.00

109

1

ZK

ZK-IN 

Wydział Bezpieczeństwa
i Zarządzania Kryzysowego

Pion Ochrony

 

 


95 7330 413

Naczelnik Wydziału

Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Dorota Śliwińska
pelnomocnik@powiatgorzowski.pl


107

 1

95 7330 414

Mieczysław Mołodciak
kryzys@powiatgorzowski.pl

108

95 7330 415

Natalia Jasińska

kryzys@powiatgorzowski.pl

 

95 7330 414

95 7330 415

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
tel. całodobowy - 501 780 903

108

95 7330 414

Kancelaria Niejawna - Mieczysław Mołodciak

106

95 7330 416 

FAX Wydziału ZK i Pionu Ochrony

108

KO

Wydział Komunikacji

 

 

95 7330 435

Naczelnik Wydziału

Tadeusz Rybiński

t.rybinski@powiatgorzowski.pl

komunikacja@powiatgorzowski.pl

115

0

95 7330 437

Magdalena Świerczyńska

- wydawanie uprawnień do wykonywania krajowego transportu drogowego

- nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców

032

 1

Agata Nowak

95 7330 436

Maria Kosmowska

 031

0

Halina Puchalska

95 7330 475

Roman Brzozowski

roman.brzozowski@powiatgorzowski.pl

95 7330 430

Magdalena Mazankiewicz

030

95 7330 462

Marta Dawidowicz

025

Katarzyna Pelc

95 7330 431

Beata Prończuk

Paula Kubiak

026

 

95 7330 432

Katarzyna Bielecka

Z-ca Naczelnika Wydziału

Bartosz Kmita

95 7330 492

FAX Wydz. Komunikacji

 

Wydział Komunikacji

Filia Kostrzyn nad Odrą

 

 

95 7278 146

Katarzyna Wysoczańska

Dagmara Wilmańska

 

 

DR

Wydział Dróg Powiatowych

 

95 7314 570

Naczelnik Wydziału

Paweł Tokarczuk

tel. kom. 505 053 360

pzdgorzow@op.pl

 

Baczyna
ul. Myśliborska

2

Ewa Bielicka

tel. kom. 660 762 527

 

95 7315 021

tel./fax

Zygmunt Jaworski

tel. kom. 504 274 154

Lidia Chudalewska

tel. kom. 504 219 768

Franciszek Ludniewski

tel. kom. 509 219 768

Dróżnicy

tel. kom. 600 377 172

PINB

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego

 

95 7330 463

95 7330 452

tel./fax

Piotr Koczwara

sekretariat@gorzow.pinb.gov.pl

kontakt@pinbwgorzowie.pl 

314

 3

95 7330 451

Karolina Górna

Ewa Grociak-Żminkowska

Katarzyna Kwiatkowska-Cwojdzińska

pinb.powiatgorzowski@wp.pl

315

316

317

PCPR

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

 

 

95 7330 458

Dyrektor

Daniel Olejniczak

pcpr@powiatgorzowski.pl

208

 2

95 7330 458

95 7330 459 tel./fax

Sabina Cieśla

207

95 7330 471

Irena Szlempo

i.szlempo@powiatgorzowski.pl

206

95 7330 460

Teresa Wilczyk-Surmacz

surmacz.pcpr@powiatgorzowski.pl

95 7330 470

Anna Turek

turek.pcpr@powiatgorzowski.pl

95 7330 472

95 7330 461

Marzena Modrzewska/Joanna Romaniuk

Sylwia Nowakowska

205

95 7330 490

Joanna Słodowa

204

PPP-1

Poradnia

Psychologiczno – Pedagogiczna nr 1

 

 

95 7330 505

Dyrektor

Małgorzata Kobryń

305

 3

95 7330 468

95 7330 467

tel./fax

Sekretariat - Anna Iwanowska

porpsychped1@powiatgorzowski.pl

304

Sabina Niemczyn

Teresa Ostałowska

306

Dorota Poźniak-Przełomiec

Magdalena Żbikowska

307

Magdalena Madejczyk

Beata Sobolewska

300

Kamila Oczkoś

300

Maria Szubert

301

Danuta Przewoźnik

303

Barbara Skwierzyńska

302

Beata Bieńkowska-Blatkiewicz

 

Powiatowy Zespół ds. Orzekania         

o Niepełnosprawności nr 2

 

 

95 7360 695

Przewodniczący Zespołu

Daniela Leśkiewicz-Dudek

orzeczenia@powiatgorzowski.pl

217

ul. Walczaka 110

66-400 Gorzów Wlkp.

95 7360 694

Sekretarz Zespołu

216

95 7360 680

Referent Zespołu

Marzena Klukiewicz

95 7360 610

Referent Zespołu

Agnieszka Markowska

11

 

Polska Fundacja Przedsiębiorczości

 

 

95 7330 481

tel./fax

Dawid Pigłowski

tel. kom. 602 173 447

d.piglowski@pfp.com.pl

310

 3

 

Pracownia Projektowa ROMAX

 

 

95 7330 489

Roman Ropela

311

 3

Łukasz Grzesiak

 

SUKURS – Ubezpieczenia

 

 

95 7330 433

Agent ubezpieczeniowy

 

0

 

Agencja Celna URSULA ROEDER

 

 

95 7330 434

Agent celny

tel. kom. 605 503 511nt

agencja@uroeder.com.pl

 

0