Zapraszamy na niedzielne Powiatowe Zawody MTB na Pograniczu Polsko-Niemieckim – Bogdaniec 2020.

Mamy coś dla miłośników kolarstwa górskiego…
Już w najbliższą niedzielę, czyli 23 sierpnia 2020 r., zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych będą zmagali się podczas Powiatowych Zawodów MTB na Pograniczu Polsko-Niemieckim organizowanych przez Powiat Gorzowski w partnerstwie z Powiatem Marchijsko-Odrzańskim.
Start z terenu Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego w Stanowicach.
Zapisy w biurze zawodów od godziny 8:00, rozpoczęcie startów od godziny 10, zakończenie imprezy ok. godziny 15.

Zapraszamy.
Plakat Powiatowe Zawody MTB na Pograniczu Polsko-Niemieckim-Bogdaniec 2020.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego dla Funduszu Małych Projektów w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020 w ramach celu „Europejska Współpraca Terytorialna”.
OLOGOWANIE euroregion