Od 27.01.2022 r. do 28.02.2022 r. wprowadzony został hybrydowy system pracy

Szanowni Państwo

W związku z wydanym rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 stycznia 2022 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informuję, że w  Starostwie Powiatowym w Gorzowie Wlkp. od 27.01.2022 r. do 28.02.2022 r. wprowadzony został hybrydowy system pracy. Oznacza to, że pracownicy w siedzibie Starostwa pracować będą w zmniejszonym składzie, co może wpłynąć na wydłużenie czasu obsługi klientów.

Podczas wizyt w siedzibie proszę o stosowanie się do zasad tzw. DDM – dystans – dezynfekcja – maseczka.

Apeluję o rozwagę i uszanowanie wprowadzonych zasad oraz ograniczenie wizyt w siedzibie Starostwa do niezbędnego minimum. W obecnej sytuacji najbardziej bezpieczną formą kontaktu będzie tj. komunikacja elektroniczna mailowa i za pośrednictwem ePUAP (/23a91cdkus/skrytka), telefoniczna, a także korespondencja tradycyjna oraz za pośrednictwem paczkomatów InPost.

Dziękuję za wyrozumiałość. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej www.powiatgorzowski.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.

     Starosta Gorzowski

/-/ Magdalena Pędziwiatr