Jubileusz 25-lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Santoku

Jubileusz 25-lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Santoku – to niezwykłe wydarzenie lokalnej społeczności, doskonała możliwość podziękowania wszystkim, którzy swoja pracą i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju tego miejsca. Pani Jowita Leszkiewicz, kierownik placówki z łezką w oku opowiadała jak ważne jest to miejsce, jak wszyscy dzielą się tam swoimi radościami i smutkami. Pani Basia, mama jednej z podopiecznych z całego serca dziękując za opiekę nad córką podkreśliła, że niebo zesłało jej anioły.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Santoku jest jedną z najstarszych placówek wsparcia w województwie, inicjatywa jego powstania wynikała z potrzeby lokalnej społeczności.

W imieniu Starosty Powiatu Gorzowskiego Magdaleny Pędziwiatr, na ręce Pani kierownik ŚDS, gratulacje składała wicestarosta Małgorzata Ludniewska.

Wszystkim pracownikom życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej i wytrwałości w podejmowaniu kolejnych wyzwań, niech dalsze lata przyniosą nowe siły, pomyślność i wiarę w lepsze jutro.

A podopiecznym ŚDS życzymy wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, aby osiągnięcia wypracowane podczas zajęć, dały Wam wiele radości i przyniosły jak najwięcej korzyści w codziennym życiu.

Wszystkiego dobrego!

 

ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz ŚDS Santok-Jubileusz