Powiatowe SZAFOWANIE – pomoc dla Adasia Kosa

image_pdfimage_print

pomoc dla Adasia - plakat

 

Adaś Kos to radosne, trzyletnie dziecko, które w swoim krótkim życiu doświadczyło więcej cierpienia niż niejeden dorosły. Urodził się z rzadką chorobą – nieleczona może doprowadzić do śmierci. Chłopiec przeszedł już jedną operację w Stanach Zjednoczonych i to jeszcze nie koniec. Czeka go drugi zabieg w Dallas, skomplikowany i bardzo kosztowny. Adaś, mimo swojej choroby i ograniczeń, jest niesamowicie waleczny, jednak wola życia nie zapewni mu zdrowia. Każde, nawet najmniejsze wsparcie dużo znaczy dla chłopca i jego rodziców. Pomóżmy rodzinie w dążeniu do spokojnego, zdrowego życia.

Adasia można wesprzeć poprzez udział w Szafowaniu, w którą również angażuje się Starostwo Powiatowe. Zbieramy odzież, używane tekstylia, kołdry, koce, pluszaki, zasłony, firany, buty powiązane w pary. Wszystko powinno być suche i zapakowane do ¾ worka. Zawiązane worki można dostarczać do pomieszczenia nr 10 w piwnicy budynku, w godzinach pracy urzędu. Zebrane kilogramy zostaną zamienione na pieniążki i wpłacone przez fundację „Po Pierwsze” na konto Adasia.

Wszystkie gminy powiatu gorzowskiego włączyły się w Szafowanie. Szukajcie informacji w urzędach i na stronach internetowych.

Oto mapa pozostałych punktów zbiórki w Gorzowie Wlkp.

https://www.google.com/maps/d/u/1/viewer?ll=52.75936356476827%2C15.24140964272287&z=12&fbclid=IwAR0YGU9wXXAvLYya5U6pVu0SD5Me9kZKByfq8rrA00wD0jMY3_iy1q5n8XA&mid=1loj6Qhei_v9RCz1Dtudiz4Z5bGhal05E

Liczymy na Wasze zaangażowanie i wielkie serca! Kto może pomaga.

image_pdfimage_print